• Enerji Fuarı ve Kongresi
  • 21-24 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

En çevreci fuara KOSGEB desteği!

04-07 Kasım 2020 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşecek olan Entech - Çevre Teknolojileri, Geri Dönüşüm ve Sıfır Atık Fuarı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’na bağlı KOSGEB’in destekleri ile organize edilecek. 
 
Yurt içinde düzenlenen fuarlara katılmak isteyen fakat bunun için bütçe ayıramayan katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, kentsel çevre temizlik araçları, yenilenebilir ve solar enerji sektörlerinde faaliyet gösteren firmalar, KOSGEB’in de desteği ile Entech Fuarı’na katılabilecek. 
 
 
 
Sektördeki en son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir çevre teknolojileri, çevreye duyarlı ürün ve uygulamaların sergileneceği ENTECH, katılımcı firmaları alım heyetleri ile bir araya getirerek yeni iş bağlantıları kurma, iş hacmini geliştirme ve yeni pazarlar oluşturma fırsatı sağlayacak.   
 
Siz de, tesis yönetimi hizmet ve teknoloji sektörünün tek çatı altında buluşacağı Entech Fuarı’na katılarak KOSGEB'in desteklerinden faydalanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.