• Enerji Fuarı ve Kongresi
  • 21-24 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Yaşanabilir bir dünya için ASH Enerji de 'varım' dedi

Özellikle son yüzyılda enerji kaynaklarının hızla tükenmesi, fosil yakıtların bilinçsizce kullanılması ve atmosferin kirlenmesi, kamu ve özel sektörü yenilenebilir enerji kaynaklarını kullanmaya yöneltti. Kimi kurumlar bu konuda çeşitli organizasyonlar düzenleyerek toplumu bilinçlendirmeyi, bu sayede gelecek nesillere temiz çevre ve yaşanabilir şehirler bırakmayı kendine misyon edindi. Tıpkı CNR Holding gibi.
 
Sosyal sorumluluk bilinci ile CNR Holding kuruluşu Pozitif Fuarcılık tarafından hayata geçirilen ENTECH - Geri dönüşüm Çevre Teknolojileri ve Sıfır Atık Fuarı, sürdürülebilir çevre teknolojileri ve yenilenebilir enerjinin en önemli temsilcilerinden ASH Enerji de son teknolojisi ile yer alacak.
 
 
"Enerji, Otomotiv, Savunma Sanayii, Sağlık ve Eğitim" alanında yenilenebilir enerji kaynaklarının yatırım maliyetlerini düşüren ve verimliliği artıran, tamamen yerli ve patentli teknolojiler üreterek doğaya ve çevreye saygılı tesislerin kurulmasını sağlayan ASH Enerji, Entech Fuarı'nda, AR-GE ekibi tarafından geliştirdiği çözümleri dünya pazarına sunarak, yeni iş bağlantıları kurup ihracat oranını da artıracak.
 
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın desteği ile organize edilen Entech Fuarı, 17-20 Ekim 2019 tarihlerinde, ihracatın merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek.