• Enerji Fuarı ve Kongresi
  • 21-24 Kasım 2024
Kalan Süre

Haberler

Çevreye Dair Her Şey ENTECH’te Sergilenecek

2-4 Eylül 2021 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi  İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan ENTECH, çevre teknolojileri, geri dönüşüm ve sıfır atık alanında oluşturacağı ticaret hacmi ve misafir edeceği profesyonel alıcılar ile Türkiye’nin ve yakın coğrafyasının en büyük ticaret platformunu oluşturacak.

 

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından da desteklenen fuarda, katı atık, su ve atık su teknolojileri, biyoenerji, atık toplama ve taşıma araçları, geri dönüşüm sistemleri, geri kazanım tesis ve ürünleri, yenilebilir enerji ve teknolojileri, kentsel çevre temizlik araçları sektöründe faaliyet gösteren firmalar ürün sergileyecek.

 

En son gelişme ve yenilikler, sürdürülebilir çevre teknolojileri, çevreye duyarlı ürün ve uygulamaların sergileneceği ENTECH, Sıfır Atık Forumu ile eş zamanlı düzenlenecek. Sıfır Atık Forumu, sektörün uluslararası temsilcilerinin yanı sıra kamu ve özel sektörün üst düzey yetkilileri ve öğrenciler tarafından takip edilecek.

 

ENTECH, fuar katılımcıları için yeni iş bağlantıları kurma, iş hacmini geliştirme ve yeni pazarlar oluşturma fırsatı sunacak. Siz de, sektörün en büyük ticaret platformu ENTECH Fuarı’nda yer almak için geç kalmadan bizimle iletişime geçin.